*grup hepsi fanımız*
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
*grup hepsi fanımız*

ღ°•.♥.•°ღ •°o.Ogrub hepsi sitesiღ°•.♥.•°ღ

AnasayfaAnasayfa  AramaArama  Latest imagesLatest images  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yapGiriş yap  

Eren'e söylemek istedikleriniz...

4 posters
YazarMesaj
banuş:eroş
Yenicik üyemiz
Yenicik üyemiz
banuş:eroş

Eren'e söylemek istedikleriniz... Empty
MesajKonu: Eren'e söylemek istedikleriniz...   Eren'e söylemek istedikleriniz... Icon_minipostedPaz Şub. 03, 2008 9:02 pm

Eren'e söylemek istediklerinizi buraya yazabilirsiniz...
ERENCİYİM_NUR
FB maderatörü
FB maderatörü
ERENCİYİM_NUR

MesajKonu: Geri: Eren'e söylemek istedikleriniz...   Eren'e söylemek istedikleriniz... Icon_minipostedPaz Şub. 03, 2008 9:58 pm

eren seni çok seviyorum biricik aşkım benim küçük sevgilim yeşil fıstığım antep fıstığım seni ölümüne sevdim seviyorum seveceğim mezara kadar eren ölüme kadar cemre sizi çok seviyorum ben senin fanınım eren bu dünyada senden başka hiçbirşey istemem bebeğim yeşil yaprağım yeşil meleğim karamelim seni çok seviyorum eren I love you EEEEEEEEEEEERRRRRRRRRRRRRRRREEEEEEEEEEEEENNNNNNNNNNNNNN Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Smile Smile Smile Smile Laughing Laughing Laughing Laughing Razz Razz Razz Razz Exclamation Exclamation Exclamation Exclamation cheers cheers cheers cheers lol! lol! lol! lol! lol! lol! eren seni hep seveceğim bunu unutma sana sevgmi sayfalar kelimeler yetmez seniçooooooooooooooook seviyorum aynı yaşta olsaydık ve erkek olsaydım sana evlenme teklifi ederdimmmmmmmm eren seniçok seviyorum bunu unutma sakın seni ölümüne mezara kadar seven azime
YasemiNaz
Admin
Admin
YasemiNaz

MesajKonu: Geri: Eren'e söylemek istedikleriniz...   Eren'e söylemek istedikleriniz... Icon_minipostedPtsi Şub. 04, 2008 12:35 am

yuhh Very Happy Very Happy Very Happy
eren seni seviyorum ama yasemini bana getir cnm kujum zuzum herseyım Razz
http://gruphepsimiz.forumburkina.com
3c3
Admin
Admin
3c3

grup hepsiden kimi seviyorsun : öğrenci/kitap okumak-dans-müzik-
Lakap : ece

MesajKonu: Geri: Eren'e söylemek istedikleriniz...   Eren'e söylemek istedikleriniz... Icon_minipostedSalı Şub. 05, 2008 3:07 pm

yasemini bana getir msn adreslerinizi werseneze ltfn derdim hele bari yaseminiinkini werinn derdim
HEPİNİZİ ÇHOK SEWİOM AMA YASEMİN BİR BAŞKA............. derdim

Eren'e söylemek istedikleriniz...
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Erene Lakap